151752-2023 - MededingingNederland-Venray: Schoonmaken van scholen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese Aanbesteding schoonmaakonderhoud SPOV
Referentienummer: KQRVE/26012023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel van deze aanbesteding is het afsluiten van één overeenkomst met een betrouwbare en kwalitatief goede Opdrachtnemer die qua kwaliteit van de dienstverlening een verbetering/minimaal evenaring is van de huidige dienstverlening voor schoonmaakonderhoud.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
13 locaties; 19.686,19 vierkante meters vloeroppervlakte.