2. Procedure
Procedure
Titel: Bloomberg
Beschrijving: Overeenkomst met Bloomberg (data vendor contract)
Interne identificatiecode: Bloomberg
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000