15199-2026 - Resultaat
Nederland – Leermiddelen – Europese aanbesteding Leermiddelen t.b.v. Eenbes basisonderwijs i.s.m. Verus
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Leermiddelen t.b.v. Eenbes basisonderwijs i.s.m. Verus
Beschrijving: Zie stukken - inkopen van leveringen en diensten betreffende leermiddelen conform scope
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000