152075-2024 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – RO Digitale Handtekening PZA
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RO Digitale Handtekening PZA
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de selectie van een oplossing voor het digitaal ondertekenen van documenten (digitale handtekenplatform), het geven van advies en ondersteuning in de breedste zin van het woord bij de implementatie en de integratie van het platform, inclusief de navolgende updates, upgrades en, voor zover mogelijk, maatwerk, in bestaande en toekomstige toepassingen, en het verlenen van bijhorende productondersteuning. De oplossing zal in de eerste plaats gebruikt worden door Politiezone Antwerpen. Ook andere geïnteresseerde lokale politiezones zullen van deze raamovereenkomst kunnen afnemen.
Interne identificatiecode: DP_A_C00363
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DP_A_C00363 - 1
Interne identificatiecode: 1