152153-2023 - ResultaatNederland-Bergschenhoek: Exploitatie van sportaccommodatie
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opdracht Beheer en Exploitatie Maatschappelijk Vastgoed
Referentienummer: POR 431/U22.02894
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
92610000 Exploitatie van sportaccommodatie
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Lansingerland wenst middels deze aanbesteding één geschikte marktpartij te selecteren voor het beheer en de exploitatie van een deel van het maatschappelijk vastgoed in Lansingerland. Het gaat om de volgende 17 objecten:
• 10 binnensportaccommodaties
• 4 multifunctionele accommodaties
• 3 kinderopvangcentra
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1