2. Procedure
Procedure
Titel: Stadspas dienstverlening Nieuwegein
Beschrijving: Wij zijn op zoek naar een stadspas aanbieder die ons technisch en innovatief ondersteund met de uitvoering van de Nieuwegein Stadspas. Met de Stadspas krijgen inwoners korting op sportieve -, culturele - en ontmoetingsactiviteiten in onze stad. Er staat geen budget op de Stadspas: we spreken met alle aanbieders apart de kortingen af per activiteit of abonnement. Er wordt onderscheid gemaakt tussen abonnementen en acties. Per jaar kan er maximaal 1 seizoensabonnement met korting worden afgesloten. Aan acties kunnen pashouders onbeperkt met korting deelnemen, bijvoorbeeld workshops, evenementen of cursussen. Ook kan iedereen een gratis bibliotheekabonnement afsluiten en zijn zwemlessen voor kinderen gratis, ongeacht of ze al een seizoensabonnement hebben lopen. 300000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschrijving: Hoofdperceel 300000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie