152812-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel – Inhuur extern personeel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur extern personeel
Beschrijving: Inhuur extern personeel. GR JW neemt op dit moment deel aan de lopende overeenkomst voor de inhuur van personeel van de gemeente Gouda en de gemeente Waddinxveen. Vanwege de ontstane zelfstandigheid faseert GR JW per 1 juli 2025 uit en dient een nieuwe Raamovereenkomst af te sluiten voor deze dienstverlening om de continuïteit van de dienstverlening op een rechtmatige wijze te kunnen (blijven) waarborgen. De totale geraamde waarde van de gehele opdracht inclusief eventuele opties tot verlenging betreft €12.300.000 exclusief btw. De maximale waarde van de gehele opdracht betreft €14.000.000 exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Inhuur extern personeel
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden twee (2) maal te verlengen voor een duur van twee (2) jaar. De verwachte ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 juli 2025.