153172-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor klantenservice
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitbesteding afhandeling klantcontact INK23.008
Referentienummer: INK23.008
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79342320 Diensten voor klantenservice
II.1.4.
Korte beschrijving
Het CAK beoogt met deze aanbesteding één Opdrachtnemers te contracteren, waaraan het CAK een deel van de
klantcontacten met burgers kan outsourcen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79510000 Telefoonbeantwoordingsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding