153175-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – End users perspective
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: End users perspective
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil een overeenkomst afsluiten voor een ICT-prestatie ten behoeve van ketenmonitoring vanuit de End User Perspective, inclusief implementatie door de leverancier en ondersteuning bij eventuele migraties en hulpvragen. Omvang wordt bepaald door aantal uit te voeren testen; jaarlijks maximaal 2.2 miljoen testen.
Interne identificatiecode: 2025IPM819
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48610000 Databasesystemen, 72263000 Software-implementatiediensten, 72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 3 keer verlengen met 1 jaar.