153298-2023 - ResultaatNederland-Lochem: Computerapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding voor de aanschaf van laptops
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze aanbesteding is de aanschaf van laptops voor de aanbestedende dienst optimaal in te vullen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Laptops inclusief voedingsadapter 330
Dockingstations (compleet geleverd met eigen voeding) 180