See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Medische interventiediensten
Beschrijving: De Belastingdienst, Toeslagen en Douane zijn op zoek naar marktpartijen die medische interventies kunnen leveren ten behoeve van de bevordering van de duurzame inzetbaarheid van medewerkers (perceel 1, 2 en 3). Dit is van toepassing bij dreigend verzuim (preventieve inzet) en bij verzuim (curatieve inzet). De interventies worden ingezet op basis van een verwijzing van de bedrijfsarts of Taakgedelegeerde (bij verzuim) en/of Bedrijfsmaatschappelijk werk of re-integratie adviseurs (preventie). Daarnaast zijn de Belastingdienst, Toeslagen en Douane op zoek naar een marktpartij dat diensten kan leveren waardoor de Belastingdienst als eigenrisicodrager (ERD) haar wettelijke verplichtingen en verantwoordelijkheden kan nakomen op het gebied van sociale zekerheidswetten Ziektewet (ZW) en Werkhervatting Gedeeltelijk Arbeidsgeschikten (WGA) (perceel 4). Geraamd voor de 4 percelen totaal: € 10.511.974,- Maximale waarde voor de 4 percelen totaal: € 13.500.000,-
Interne identificatiecode: IUC23-737
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85140000 Diverse gezondheidszorgdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Titel: Interventies gericht op psychische klachten
Beschrijving: Perceel 2 betreft diensten gericht op het bevorderen van herstel van gezondheid en inzetbaarheid bij (arbeidsgerelateerde) psychische klachten en aandoeningen en beperkingen, waardoor het functioneren in het werk wordt gehinderd. Maximale waarde van de ROK = € 9.995.000
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0004
Titel: Interventies gericht op diagnostisch onderzoek
Beschrijving: Binnen dit percelen vallen volgende diensten: - Verzekeringsgeneeskundig onderzoek (VGO) - Belastbaarheidsonderzoek (medische) van beperkingen - Psychiatrisch onderzoek - Neuropsychologisch onderzoek - Persoonlijkheidsonderzoek, praktijkassessment, arbeidspsychologische onderzoek - Onderzoek naar Autisme, ADD, ADHD of middelenmisbruik - mentale duurbelastbaarheidsonderzoek (MDBO) - Gecombineerd (belastbaarheids-) onderzoek door verzekeringsarts met medische specialist Maximale waarde van de ROK = € 1.421.500
Interne identificatiecode: 4