2. Procedure
Procedure
Titel: Antwerpen-Noord. Vernieuwing van bundelkop C1 en verbinding C1-C2.
Beschrijving: Deze opdracht betreft: Vernieuwing van wissels en sporen in bundelkop C1, BVRD en verbinding C1-C2
Interne identificatiecode: 5752223014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234116 Leggen van sporen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 5752223014 - 1 Antwerpen-Noord. Vernieuwing van bundelkop C1 en verbinding C1-C2.
Interne identificatiecode: 1