Van oktober 2019 t/m september 2021 zijn er 1097 hulpmiddelen verstrekt. Momenteel ca 1650 in onderhoud bij 2 oud-leveranciers resp. de huidige leverancier.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen