153723-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Senior Communicatieadviseur, cluster Stadsontwikkeling - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Senior Communicatieadviseur, cluster Stadsontwikkeling - cluster BCO
Beschrijving: Jij kunt een projectteam meenemen in jouw gedachtegang en voor jouw communicatieaanpak winnen. Deze functie is jou op het lijf geschreven!
Interne identificatiecode: 0002930
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000