153855-2023 - MededingingNederland-Nijverdal: Grote containers
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA (Afval) Containers Gemeente Hellendoorn 2023
Referentienummer: NX204149
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44613000 Grote containers
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze openbare Europese  aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de aanschaf van diverse (afval)containers ten behoeve van de gemeente Hellendoorn.
De looptijd is 2 jaren met een optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van 2 maal 1 jaar. Dit betekent dat er in totaal een maximale looptijd van 4 jaar is. De startdatum van de opdracht is beoogd per 1 oktober 2023 of zoveel eerder als mogelijk na het doorlopen van deze aanbesteding.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 350 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
44613800 Containers voor afvalmateriaal
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren van afvalcontainers van drie type containers te weten; volumecontainers met dubbel draaiend deksel, volumecontainers met net-afdeksysteem en zeecontainer(s) voor het afvalbrengpunt van de gemeentewerf. Hiervoor wil de gemeente een raamovereenkomst afsluiten.