2. Procedure
Procedure
Titel: Duurzaamheidsloket MKB
Beschrijving: De Gemeente Venlo heeft de ambitie om in 2030, vijfenvijftig (55) procent minder CO2 uit te stoten en in 2050, vijfennegentig (95) procent minder CO2 uit te stoten. Het verduurzamen van bedrijven en maatschappelijke instellingen is onderdeel van het realiseren van deze ambities. De gemeente Venlo heeft momenteel geen raamovereenkomsten afgesloten met bureaus voor adviesdiensten voor ondersteuning aan ondernemers. Zoals opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 71274
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zoals opgenomen in de aanbestedingsdocumenten. Zoals opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zoals opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.