15403-2025 - Resultaat
België – Gereedschapswerktuigen – QOP24-2984 - Raamovereenkomst voor de levering van een uitgebreid assortiment handgereedschap, klein elektrisch gereedschap, werkplaatsinrichting en toebehoren voor de vzw Associatie KU Leuven, Flanders Make vzw en STUK Kunstencentrum vzw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QOP24-2984 - Raamovereenkomst voor de levering van een uitgebreid assortiment handgereedschap, klein elektrisch gereedschap, werkplaatsinrichting en toebehoren voor de vzw Associatie KU Leuven, Flanders Make vzw en STUK Kunstencentrum vzw
Beschrijving: QOP24-2984 - Raamovereenkomst voor de levering van een uitgebreid assortiment handgereedschap, klein elektrisch gereedschap, werkplaatsinrichting en toebehoren voor de vzw Associatie KU Leuven, Flanders Make vzw en STUK Kunstencentrum vzw
Interne identificatiecode: QOP24-2984
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42600000 Gereedschapswerktuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOP24-2984 - 1
Interne identificatiecode: 1