154207-2025 - Mededinging
Nederland – Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten – Openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud Bonnefanten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud Bonnefanten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor de diensten ten behoeve van het schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regiewerkzaamheden), dat omschreven is in dit document en bijhorende bijlagen. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs- kwaliteit verhouding heeft uitgebracht. 7101,53 m2
Interne identificatiecode: KQRVE/01122024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud Bonnefanten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor de diensten ten behoeve van het schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regiewerkzaamheden), dat omschreven is in dit document en bijhorende bijlagen.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdrachtgever heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst twee (2) maal te verlengen met een periode van maximaal twee (2) jaar.