See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning bij het actualiseren van het transitieverhaal naar klimaatneutraliteit tegen 2050 in België
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de ondersteuning bij het actualiseren van het transitieverhaal naar klimaatneutraliteit in België, dat deel uitmaakt van het initiatief van de dienst Klimaatverandering van de FOD Volksgezondheid, waarover informatie beschikbaar is op www.klimaat.be/2050, en waarvan de in 2021 gepubliceerde “scenario's voor een klimaatneutraal België in 2050” de ruggengraat vormen.
Interne identificatiecode: DGEM/CC/SB/25063
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DGEM/CC/SB/25063 - 1
Beschrijving: Analyses over het gebruik van materialen, met inbegrip van kritieke materialen en biogebaseerde materialen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: DGEM/CC/SB/25063 - 2
Beschrijving: Specifieke analyses over de uitdagingen van de transitie binnen de verschillende sectoren die broeikasgassen uitstoten
Interne identificatiecode: 2