Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259200 Reparatie en onderhoud van zuiveringsinstallatie
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Eindhoven
Geraamde duur