154746-2022 - MededingingBelgië-Antwerpen: Broeken
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Politiebroeken
Referentienummer: Lokale Politie Antwerpen-PZA/2022/436-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
18234000 Broeken
II.1.4.
Korte beschrijving
De medewerkers van Politiezone Antwerpen zijn voor de uitvoering van hun dagelijks werk gehouden tot het dragen van hun basisuniform. De broek maakt hier een essentieel onderdeel van uit, want dit uniformstuk wordt dagelijks gedragen.
De broek dient daarom degelijk, duurzaam, comfortabel en van goede kwaliteit te zijn. Anderzijds Politiezone Antwerpen wil daarom voorzien in kwalitatieve broeken voor alle operationele medewerkers
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De medewerkers van Politiezone Antwerpen moeten voor de uitvoering van hun dagelijks werk een basisuniform dragen. De broek maakt hier een essentieel onderdeel van uit.
De broek dient daarom degelijk, duurzaam, comfortabel en van goede kwaliteit te zijn.