154871-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor crisismanagement
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Niet-openbare Europese aanbesteding voor het ontwikkelen en uitvoeren van een Overheidsbrede Cyberoefening
Referentienummer: VP22274
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79430000 Diensten voor crisismanagement
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het ontwikkelen en uitvoeren van van een dynamische, interactieve en hybride Overheidsbrede Cyberoefening.
De Cyberoefening dient:
1. Een (gelegenheids) crisisteam centraal te stellen die een actueel en politiek relevant scenario doorleeft en gezamenlijk een cybercrises moet zien te beslechten;
Inzicht te geven in de complexiteit van een cyberincident en de complexiteit van besluitvorming;
2. Organisaties zelf in staat te stellen om in hun eigen omgeving simultaan mee te oefenen met de Cyberoefening;
3. Dynamisch van karakter te zijn. Dat betekent dat de keuzes van de deelnemers het verloop van het scenario beïnvloeden;
4. Een bepaalde mate van interactiviteit te hebben. Denk aan verschillende injects, polls, chatmogelijkheden en interactie met het kijkende publiek en organisaties die simultaan mee oefenen;
5. Qua scenario en oefendoelen herkenbaar te zijn voor de primaire doelgroep.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 380.000,- exclusief BTW voor gehele looptijd van de overeenkomst (4 jaar).