2. Procedure
Procedure
Titel: Resultaatverplichte ICT-/ IV-opdrachten Maatwerk Diensten Applicaties (RVICTO-MDA) 2026
Beschrijving: Beschrijvingen van de Deelnemers zijn terug te vinden in het aanbestedingsdocument, net als de ICT-landschappen en de behoeften. Geraamde waarde € 1.070.000.000, maximale waarde € 1.500.000.000. Beide bedragen exclusief btw.
Interne identificatiecode: IUC-EZ 202410196
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding betreft het rijksbreed leveren van ICT/IV‑diensten op basis van contractuele resultaatsverplichtingen, waaronder werkzaamheden aan maatwerkapplicaties en overige operationeel/tactische ICT‑vraagstukken binnen de resultaatgebieden van het Kwaliteitsraamwerk IV (met uitzondering van 4.1 Informatiebeveiliging). De aanbestedende dienst sluit meerdere Raamovereenkomsten voor een periode van vier jaar. De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt € xxx.xxx.xxx en de maximale totale waarde € xxx.xxx.xxx, exclusief btw.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Resultaatverplichte ICT-/ IV-opdrachten
Interne identificatiecode: 1