155470-2024 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – INHOUSE DIENSTVERLENING INSTROOM TEN BEHOEVE VAN DE HR SERVICE DESK CLAS
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: INHOUSE DIENSTVERLENING INSTROOM TEN BEHOEVE VAN DE HR SERVICE DESK CLAS
Beschrijving: De Landmacht wil versnellen, verbeteren, versimpelen op het instroomproces ‘burgerpersoneel’. Het is de missie van de HR Servicedesk CLAS om door middel van een ‘one-stop-shop’ commandanten en personeelsdiensten hierin te ontzorgen, zodat de Landmacht de opgelegde taken kan uitvoeren. Ter uitbreiding van de capaciteit van de HR Servicedesk CLAS wordt hiervoor resultaatgerichte dienstverlening uitgevraagd. Daarbij zal Opdrachtnemer binnen de HR Servicedesk samenwerken met de vaste defensiemedewerkers van de HR Servicedesk.
Interne identificatiecode: 4600127340
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000