155552-2022 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Minibusjes
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst aanschaf en onderhoud personenbussen
Referentienummer: 19193842
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34114400 Minibusjes
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake het leveren en onderhouden van personenbussen (20-25 personen, 50+ personen, 55+ personen) die middels een Afroep door Aanbestedende dienst worden afgeroepen bij Leverancier op basis van de voorwaarden van de Raamovereenkomst
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren en onderhouden minibus 20-25 personen fossiele aandrijving
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
34114400 Minibusjes, 50113000 Onderhoud en reparatie van bussen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Dit perceel heeft betrekking op het leveren en onderhouden van personenbussen (20-25 personen)die middels een Afroep door Aanbestedende dienst worden afgeroepen bij Leverancier op basis van de voorwaarden van de Raamovereenkomst
Leveren en onderhouden voertuig 55+ personen fossiele aandrijving
Perceel nr.: 2
34121000 Bussen en touringcars, 50113000 Onderhoud en reparatie van bussen
Dit perceel heeft betrekking op het leveren en onderhouden van personenbussen (55+ personen) die middels een Afroep door Aanbestedende dienst worden afgeroepen bij Leverancier op basis van de voorwaarden van de Raamovereenkomst
Leveren en onderhouden minibus 20-25 personen elektrische aandrijving
Perceel nr.: 3
34114400 Minibusjes, 34144910 Elektrische bussen, 50113000 Onderhoud en reparatie van bussen
Dit perceel heeft betrekking op het leveren en onderhouden van elektrische personenbussen (20-25 personen) die middels een Afroep door Aanbestedende dienst worden afgeroepen bij Leverancier op basis van de voorwaarden van de Raamovereenkomst
Leveren en onderhouden voertuig 50 personen elektrische aandrijving
Perceel nr.: 4
34121000 Bussen en touringcars, 34144910 Elektrische bussen, 50113000 Onderhoud en reparatie van bussen
Dit perceel heeft betrekking op het leveren en onderhouden van elektrische personenbussen (50+ personen) die middels een Afroep door Aanbestedende dienst worden afgeroepen bij Leverancier op basis van de voorwaarden van de Raamovereenkomst
Leveren en onderhouden platformbus 80 personen elektrische aandrijving
Perceel nr.: 5
Dit perceel heeft betrekking op het leveren en onderhouden van elektrische platformbussen (80+ personen) die middels een Afroep door Aanbestedende dienst worden afgeroepen bij Leverancier op basis van de voorwaarden van de Raamovereenkomst