2. Procedure
Procedure
Titel: Gemotoriseerde Interne Transportmiddelen
Beschrijving: Aanbesteding voor levering, huur, onderhoud en keuringen van Gemotoriseerde Interne Transportmiddelen op diverse locaties binnen Nederland. De omvang van de opdracht is geraamd op 1.453.020,-
Interne identificatiecode: IUC24-753
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42418910 Laaduitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 42415110 Vorkheftrucks, 42418920 Losuitrusting, 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting, 71631100 Diensten voor keuring van machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 42415200 Voertuigen voor intern transport