155755-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor afvalanalyse – Uitvoeren van afval sorteeranalyses t.b.v. Regionaal Reinigingsbedrijf Avalex
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoeren van afval sorteeranalyses t.b.v. Regionaal Reinigingsbedrijf Avalex
Beschrijving: Deze aanbesteding gaat over het uitvoeren van sorteeranalyses van diverse afvalstromen van huishoudens binnen het werkgebied van Avalex. De sorteeranalyse is een middel om inzicht te krijgen in de samenstelling van diverse stromen. De dienstverlening bestaat uit: 1. Het inzamelen, sorteren en analyseren en na afloop laten verwerken van door Avalex geselecteerde afvalstromen, waarbij Opdrachtnemer tevens verantwoordelijk is voor alle faciliteiten (zoals sorteerlocatie), benodigdheden, en apparatuur die noodzakelijk zijn bij de uitvoering van sorteeranalyses. De stromen die Avalex zal aanbieden zijn: Restafval (fijn huishoudelijk afval) GFT + e (optioneel) PMD (optioneel) Grof afval (optioneel vanuit inzameling aan huis) 2. Na sortering het uitgesorteerde afval te (laten) verwerken bij een erkende afvalverwerker. 3. Het maken van een sorteerrapport conform de eisen zoals gesteld in het programma van eisen. Doel van de opdracht: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van één overeenkomst met één dienstverlener voor een periode van vier (4) jaar met daarna een verlengingsoptie van 2 maal 2 jaar. Dit biedt Opdrachtnemer de mogelijkheid de sorteeranalyses over een langere periode te monitoren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79723000 Diensten voor afvalanalyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0000