2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Flora- en Fauna onderzoeken
Beschrijving: Een raamovereenkomst afsluiten met de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo voor het uitvoeren van flora- en faunaonderzoeken om inzicht te krijgen in de aanwezigheid en het functioneren van plant- en diersoorten in een bepaald gebied, en te beoordelen of (voorgenomen) activiteiten negatieve effecten kunnen hebben op beschermde soorten of natuurwaarden. 500.000,-
Interne identificatiecode: Z25 236342
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79720000 Onderzoeksdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Flora- en fauna onderzoeken
Beschrijving: Een raamovereenkomst met de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo afsluiten voo flora- en faunaonderzoeken om inzicht te krijgen in de aanwezigheid en het functioneren van plant- en diersoorten in een bepaald gebied, en te beoordelen of (voorgenomen) activiteiten negatieve effecten kunnen hebben op beschermde soorten of natuurwaarden. 500.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële duur van de opdracht is 24 maanden. De opdracht kan daarna worden verlengd met 2 x 12 maanden.