2. Procedure
Procedure
Titel: Duurzaamheidsadviseur nieuwbouw Erasmus MC
Beschrijving: Erasmus MC, Directie Vastgoed (hierna: Erasmus MC) wil een duurzaamheidsadviseur contracteren die, vanuit een raamovereenkomst, in de volle breedte van het Erasmus MC kan adviseren over duurzaamheid i.r.t. vastgoed, alsmede concreet in projecten kan participeren en daarin kan adviseren over duurzaamheid. Zie de aanbestedingsstukken voor een nadere opdrachtomschrijving. Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: ESA2303
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor de aanbesteding van de duurzaamheidsadviseur wordt een Europese openbare aanbestedingsprocedure georganiseerd.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71311000 Adviezen inzake bouwkunde, 71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Duurzaamheidsadviseur Erasmus MC
Beschrijving: Duurzaamheidsadviseur Erasmus MC Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1