See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AWV/VW/2024/1 - Nieuwbouw en onderhoud van wegverlichting, inwendig verlichte signalisatie en voedingsinstallaties langs gewest- en autosnelwegen in Vlaanderen. Perceel 1: Antwerpen
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het leveren, plaatsen, uitbreiden, vernieuwen, aanpassen of verplaatsen, onderhouden en/of verwijderen van installaties voor wegverlichting, inwendig verlichte signalisatie en voedingsinstallaties langs gewest- en autosnelwegen in Vlaanderen. Ook verlichting in onderdoorgangen, kleine fietsers- en/of voetgangerstunnels behoort tot het voorwerp van de opdracht.
Interne identificatiecode: AWV/VW/2024/1_Perceel 1: Antwerpen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: verkorting tot 30kd wegens bij indiening via elektronisch platform (art. 36 §4 Wet OO 17/6/2016)
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden, 34920000 Wegenuitrusting, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AWV/VW/2024/1_Perceel 1: Antwerpen
Beschrijving: AWV/VW/2024/1 - Nieuwbouw en onderhoud van wegverlichting, inwendig verlichte signalisatie en voedingsinstallaties langs gewest- en autosnelwegen in Vlaanderen. Perceel 1 Antwerpen.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen