See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Managed Services ArcGis Enterprise en Support Geoteam
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één partij per perceel. Perceel 1: ontzorging van Aanbestedende dienst op het vlak van technisch applicatiebeheer op de on premise geïnstalleerde ArcGIS Enterprise omgeving, op FME flow en Geoweb Perceel 2: het leveren van support aan en ondersteunen van Aanbestedende dienst rond gis-werkzaamheden binnen het cluster Informatiebeheer. Deze opdracht bestaat uit 2 percelen, waarvoor hier per perceel de maximale geraamde opdrachtwaarde is beschreven, exclusief de onderdelen die zijn beschreven in de herzieningsclausule. Zie voor de uitwerking van de Opdracht paragraaf 1.4 van deze leidraad. Geraamde contractwaarde in geval van een overeenkomst Voor deze aanbesteding is de volgende geraamde contractwaarde per perceel opgenomen, over de periode van vijf (5) jaar: ● Perceel 1: € 300.000 (exclusief BTW) ● Perceel 2: € 350.000 (exclusief BTW) Deze maximale geraamde waarde wordt in evenredigheid verhoogd indien de inschrijvingsprijs, om welke reden dan ook, bijvoorbeeld in het geval van indexatie conform hetgeen is bepaald in de overeenkomst, wordt verhoogd. De totale geraamde waarde voor deze Opdracht is geraamd op € 650.000 excl. BTW.
Interne identificatiecode: Z/25/071438
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 38221000 Geografische informatiesystemen (GIS of dergelijke)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Technisch applicatiebeheer van on-premise ArcGIS Enterprise, Geoweb en FME flow
Beschrijving: zie aanbestedingsleidraad Voor deze aanbesteding is de volgende geraamde contractwaarde per perceel opgenomen, over de periode van vijf (5) jaar: ● Perceel 1: € 300.000 (exclusief BTW)
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72211000 Programmering van systeem- en gebruikerssoftware
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst is voornemens een dienstverleningsovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer per perceel voor de uitvoering van de onderhavige Opdracht. Het is inschrijvers toegestaan om op beide percelen in te schrijven. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar met een eenzijdige optie tot verlenging door de Aanbestedende dienst van drie (3) maal één (1) jaar. Na afloop van de looptijd, inclusief verlengingsjaren, eindigt de Overeenkomst van rechtswege.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Ondersteuning en capaciteitsinzet ter versterking van de expertise (support) van GIS-specialisten en gegevensbeheerders
Beschrijving: zie aanbestedingsleidraad Voor deze aanbesteding is de volgende geraamde contractwaarde per perceel opgenomen, over de periode van vijf (5) jaar: ● Perceel 2: € 350.000 (exclusief BTW)
Interne identificatiecode: 2