156311-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Europese aanbesteding VTH applicatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding VTH applicatie
Beschrijving: De opdracht betreft in hoofdlijnen: de levering, implementatie, doorontwikkeling en (technisch) beheer van een VTH applicatie op basis van SaaS. De scope van de onderhavige Opdracht bestaat uit: • Het werkend ter beschikking stellen van een totaaloplossing (SaaS-oplossing) inclusief een mobiele toezicht functionaliteit die de functionele behoefte ondersteunt; • De implementatie van de aangeboden SaaS-oplossing waaronder valt: o Inrichting en configuratie op basis van gevraagde standaardprocessen en bijgevoegde functionals en non-functionals; o Het realiseren van de benodigde koppelingen om de oplossing naadloos aan te sluiten op het applicatielandschap van de Aanbestedende Dienst; o (Data) Migratie- en conversiediensten; o Opleiding, training en scholing gerelateerd aan het gebruik van de aangeboden SaaS-oplossing; • Het technische beheer en onderhoud van de aangeboden SaaS-oplossing; • Het bieden van gebruikersondersteuning en support. Het totaal aantal huidige bedraagt 91. Met betrekking tot de omvang kunnen wij nog enkele kerncijfers aangeven: • 569 aanvragen per jaar • 635 meldingen per jaar • Totaal 2600 zaken per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: VTH applicatie
Beschrijving: De opdracht betreft in hoofdlijnen: de levering, implementatie, doorontwikkeling en (technisch) beheer van een VTH applicatie op basis van SaaS. De scope van de onderhavige Opdracht bestaat uit: • Het werkend ter beschikking stellen van een totaaloplossing (SaaS-oplossing) inclusief een mobiele toezicht functionaliteit die de functionele behoefte ondersteunt; • De implementatie van de aangeboden SaaS-oplossing waaronder valt: o Inrichting en configuratie op basis van gevraagde standaardprocessen en bijgevoegde functionals en non-functionals; o Het realiseren van de benodigde koppelingen om de oplossing naadloos aan te sluiten op het applicatielandschap van de Aanbestedende Dienst; o (Data) Migratie- en conversiediensten; o Opleiding, training en scholing gerelateerd aan het gebruik van de aangeboden SaaS-oplossing; • Het technische beheer en onderhoud van de aangeboden SaaS-oplossing; • Het bieden van gebruikersondersteuning en support. Het totaal aantal huidige gebruikers bedraagt 91. Met betrekking tot de omvang kunnen wij nog enkele kerncijfers aangeven: • 569 aanvragen per jaar • 635 meldingen per jaar • Totaal 2600 zaken per jaar Eventuele wijzigingen/uitbreidingen van de Opdracht tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst zal altijd binnen de kaders van de Aw, meer specifiek op basis van de artikelen 2.163 a t/m g, plaatsvinden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente gunt de Opdracht voor onbepaalde tijd. Dit is uiteraard niet hetzelfde als ‘onbeperkt’. Duurovereenkomsten kenmerken zich doordat ze gedurende de looptijd door opzegging kunnen worden beëindigd. Gelet op de verwachte doorlooptijd van de implementatie en de geschatte life time cycle van het systeem hanteert gemeente de volgende uitgangspunten: • De ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 december 2024, waarna een implementatieperiode volgt; • Indien de implementatieperiode succesvol is afgerond gaat de beheersfase in op uiterlijk 1-1-2026 of zoveel eerder als mogelijk. • De gemeente garandeert een looptijd van vijf jaar, uiteraard onder voorbehoud van het algemene recht van de gemeente een overeenkomst vanwege een verzuim van Opdrachtnemer te ontbinden. • Na afloop van deze periode van vijf jaar bestaat er voor de Gemeente Terneuzen gedurende een periode van twee jaar een eenzijdig recht de Overeenkomst door opzegging te beëindigen. Daarbij wordt een opzegtermijn van 12 maanden in acht genomen. • Na afloop van deze twee jaar bestaat er voor beide partijen het recht de Overeenkomst door opzegging te beëindigen. De partij die wenst op te zeggen neemt hiervoor een termijn van 12 maanden in acht.