156473-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – CONTRACTWIJZIGING - Gebied Zee Zevenaar - Engineering Havenspoorlijnwerkgebied Maasvlakte Opstelsporen en Waalhaven
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: CONTRACTWIJZIGING - Gebied Zee Zevenaar - Engineering Havenspoorlijnwerkgebied Maasvlakte Opstelsporen en Waalhaven
Beschrijving: ProRail is genoodzaakt de contractwijziging via dit formulier aan te kondigen, aangezien TenderNed niet faciliteert in het bekendmaken van een wijziging in geval van een aanbesteding onder het EP2019 erkenningssysteem. Het betreft dus geen Gunning van een opdracht zonder voorafgaande bekendmaking van een oproep tot mededinging in het Publicatieblad van de EU. Er is sprake van een wijziging van een lopende overeenkomst via art. 2.163d Aw. Betreft een wijziging, zie mee gepubliceerd document voor meer informatie. Zie meegepubliceerd document.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: CONTRACTWIJZIGING Gebied Zee-Zevenaar - BBV binnen invloedsgebied heuvel en aanleg blusvoorzieningen
Beschrijving: ProRail is genoodzaakt de contractwijziging via dit formulier aan te kondigen, aangezien TenderNed niet faciliteert in het bekendmaken van een wijziging in geval van een aanbesteding onder het EP2016 erkenningssysteem. Het betreft dus geen Gunning van een opdracht zonder voorafgaande bekendmaking van een oproep tot mededinging in het Publicatieblad van de EU. Er is sprake van wijzigingen van een lopende overeenkomst via art. 2.163d en e Aw. Betreft onderstaande twee wijzigingen: 1) Grondwerkzaamheden t.b.v. alignement ontwerp middenstuk van de heuvel (“wijziging 1”); 2) Plaatsing dikkere laag ballastbed en gronddoek t.b.v. wijziging OVS00056 NCBG categorie 6 naar categorie 4 voor het binnenspoor (“wijziging 2”). Zie meegezonden document
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234000 Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen