156582-2023 - ResultaatNederland-Eindhoven: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst Civieltechnische keuringen
Referentienummer: 2022-0162
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor civieltechnische keuringen met één opdrachtnemer, zodat deze efficiënt en volgens gestandaardiseerde, eenduidige methoden uitgevoerd kunnen worden. De raamovereenkomst bestaat uit het uitvoeren van civieltechnische keuringen (monstername en analyse) voor projecten, inclusief het opstellen en aanleveren van de daaruit volgende rapportages. Hierbij is een goede samenwerking en communicatie met de aannemers van de projecten onontbeerlijk.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Geraamde waarde van €2.040.000 over een maximale looptijd van zes (6) jaar.