156685-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud Kruidenrijk Gras
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Kruidenrijk Gras
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het onderhoud van kruidenrijk gras in de gemeente Amersfoort Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien bermen en grasvelden b. Begrazen bermen en grasvelden (alleen perceel West) c. Verwerken van maaisel d. Bijkomende werkzaamheden e. Faciliteren bij bewonersinitiatieven, zelfbeheer, hooien door derden e.d. In totaal betreft het een omvang per perceel van: Perceel 1 - Oost: ca. 120 ha. Perceel 2 - West: ca. 110 ha. De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst per perceel een aantal ha aan areaal toe te voegen. Dit betreft minimaal 25 ha en maximaal 100 ha per perceel. In totaal betreft het een omvang per perceel van: Perceel 1 - Oost: ca. 120 ha. Perceel 2 - West: ca. 110 ha.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onderhoud Kruidenrijk Gras - Perceel 1: Oost
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het onderhoud van kruidenrijk gras in de gemeente Amersfoort Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien bermen en grasvelden b. Begrazen bermen en grasvelden (alleen perceel West) c. Verwerken van maaisel d. Bijkomende werkzaamheden e. Faciliteren bij bewonersinitiatieven, zelfbeheer, hooien door derden e.d. In totaal betreft het een omvang van: Perceel 1 - Oost: ca. 120 ha. De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst per perceel een aantal ha aan areaal toe te voegen. Dit betreft minimaal 25 ha en maximaal 100 ha per perceel.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging.
Perceel: LOT-0002
Titel: Onderhoud Kruidenrijk Gras - Perceel 2: West
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het onderhoud van kruidenrijk gras in de gemeente Amersfoort Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien bermen en grasvelden b. Begrazen bermen en grasvelden (alleen perceel West) c. Verwerken van maaisel d. Bijkomende werkzaamheden e. Faciliteren bij bewonersinitiatieven, zelfbeheer, hooien door derden e.d. In totaal betreft het een omvang van: Perceel 2 - West: ca. 110 ha. De Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst per perceel een aantal ha aan areaal toe te voegen. Dit betreft minimaal 25 ha en maximaal 100 ha per perceel.
Interne identificatiecode: 2