2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van deeltjestellers voor gebruik in de cleanrooms
Beschrijving: Voor de ziekenhuisapotheek wensen we 15 deeltjestellers (*VH) aan te kopen. Daarnaast voorzien we voor ATMP (Advanced Therapy Medicinal Products) de aankoop van 6 extra deeltjestellers (*VH). *VH: vermoedelijke hoeveelheid
Interne identificatiecode: PPP0WC-666/6117/P8781
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8781_1