156839-2023 - MededingingNederland-Ede: Zonne-energie
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering en installatie van zonnestroomsystemen
Referentienummer: 2023.SGEDE-PV
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
09330000 Zonne-energie
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft het selecteren en contracteren van één Opdrachtnemer voor de levering en installatie van de zonnestroomsystemen voor scholen/scholengroepen in de gemeente Ede en omstreken tot doel. Het eindresultaat is een overeenkomst met de geselecteerde Opdrachtnemer.
De Opdracht betreft de levering, montage, turn-key oplevering en ontzorging van zonnestroomsystemen voor 23 scholen in de gemeente Ede en de omliggende regio.
De gemeente Ede faciliteert als penvoerder de aanbesteding namens 23 scholen in de gemeente Ede en de omliggende regio en is nadrukkelijk geen contractpartij. De gemeente Ede is op geen enkele wijze aansprakelijk en kan in het kader van deze aanbestedingsprocedure ook niet gerechtelijk worden gedaagd
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Levering en installatie zonnestroomsystemen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering en installatie van zonnestroomsystemen op 23 scholen in de gemeente Ede en omgeving