156840-2025 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – ROVK Materieel- en Productonderzoek en advies
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ROVK Materieel- en Productonderzoek en advies
Beschrijving: In Negometrix 3 is door de aanbestedende dienst een Raamovereenkomst ten behoeve van het KPU-bedrijf voor het op afroep uitvoeren van materiaal en productonderzoeken en het geven van adviezen openbaar op de markt gepubliceerd. De aanbesteding bestaat uit twee percelen: perceel 1: Labtesten kleding en perceel 2: Labtesten schoenen. Op perceel 1 is één inschijver geweest en op perceel 2 waren geen inschrijvingen. Ten behoeve van perceel 2 zijn vervolgens drie partijen uitgenodigd om een inschrijving te doen, waarna één partij zich inschreef voor perceel 2. Beide percelen zijn vervolgens gegund en hierop volgt de publicatie.
Interne identificatiecode: 21171068
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000