Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd is twee (2) jaar met de optie om deze twee (2) keer te verlengen voor de periode van één (1) jaar.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland