Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaien van wegbermen 2023 - 2024 - 2025
Referentienummer: 20221121
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het maaien van wegbermen op het grondgebied van de gemeente Hamme.
De looptijd van de opdracht is 3 jaar.
Het maaisel moet afgevoerd worden naar Verko Dendermonde.