157215-2025 - Resultaat
Nederland – Prefabgebouwen – Avenhorn West Deel 1
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Avenhorn West Deel 1
Beschrijving: De gemeente Koggenland wil 61 flexwoningen realiseren. Onder ‘flexwoningen’ wordt verstaan verplaatsbare of modulaire woningen die, ondanks hun flexibele aard, de kwaliteit en duurzaamheid hebben om permanent gebruikt te worden. De afnemer van de woningen is het gemeentelijk woningbedrijf. De uit te voeren Opdracht bestaat uit;  het ontwerpen van het stedenbouwkundig plan;  het inrichten van het openbaar gebied;  het uitvoeren van het vergunningsproces (BOPA);  het bouw- en woonrijp maken van het terrein;  het realiseren van de fundering;  het inrichten van de openbare ruimte;  het ontwerpen, produceren, leveren en gebruiksklaar opleveren van de flexwoningen. De Gemeente Koggenland wenst met één (1) Inschrijver die de economische meest voordelige Inschrijving heeft gedaan een Overeenkomst te sluiten voor de uitvoering van de Opdracht. 9.000.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure overeenkomstig de Delen 1, 2 en 4 van de Aanbestedingswet 2012. De Europese openbare procedure houdt in dat de kwalificatie en gunning in één fase plaatsvindt, zij het dat er binnen deze procedure wel sprake is van verschillende verrichtingen (toetsen op het niet van toepassing zijn van uitsluitingsgronden, het voldoen aan de minimum geschiktheidseisen en het beoordelen van de Inschrijvingen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211000 Prefabgebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 22456000 Vergunningen, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45262210 Funderingswerkzaamheden, 71325000 Ontwerpen van fundering, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: AVENHORN WEST DEEL 1
Beschrijving: De gemeente Koggenland wil 61 flexwoningen realiseren. Onder ‘flexwoningen’ wordt verstaan verplaatsbare of modulaire woningen die, ondanks hun flexibele aard, de kwaliteit en duurzaamheid hebben om permanent gebruikt te worden. De afnemer van de woningen is het gemeentelijk woningbedrijf. De uit te voeren Opdracht bestaat uit;  het ontwerpen van het stedenbouwkundig plan;  het inrichten van het openbaar gebied;  het uitvoeren van het vergunningsproces (BOPA);  het bouw- en woonrijp maken van het terrein;  het realiseren van de fundering;  het inrichten van de openbare ruimte;  het ontwerpen, produceren, leveren en gebruiksklaar opleveren van de flexwoningen. De Gemeente Koggenland wenst met één (1) Inschrijver die de economische meest voordelige Inschrijving heeft gedaan een Overeenkomst te sluiten voor de uitvoering van de Opdracht. De gemeente Koggenland wil 61 flexwoningen realiseren. Onder ‘flexwoningen’ wordt verstaan verplaatsbare of modulaire woningen die, ondanks hun flexibele aard, de kwaliteit en duurzaamheid hebben om permanent gebruikt te worden. De afnemer van de woningen is het gemeentelijk woningbedrijf.
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur