157265-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Adviesdiensten t.b.v. Herontwikkeling Kassencomplex Botanische Tuin Universiteit Utrecht
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviesdiensten t.b.v. Herontwikkeling Kassencomplex Botanische Tuin Universiteit Utrecht
Beschrijving: De Universiteit Utrecht wil een kassencomplex voor de toekomst. Daarom zijn wij op zoek naar een adviseur die dat gespecialiseerd is in kassenbouw dat ons begeleidt van ontwerp tot en met commissioning. U bent verantwoordelijk voor: 1. Het opstellen van een Programma van Eisen en een integraal ontwerp tot en met de fase Definitief ontwerp van het kassencomplex bestaande uit fundering, bouw en installaties. Op basis van dit Definitief Ontwerp worden de nevenaannemers voor de realisatie van het kassencomplex aanbesteed. 2. Het opstellen van een (duurzaam) sloopbestek voor de bestaande kassen. Op basis van dit bestek wordt de aannemer voor de sloop aanbesteed. 3. Coördineren sloopwerkzaamheden. 4. Directievoering en toezicht op de realisatiewerkzaamheden, waaronder ook de onderlinge coördinatie van de door de verschillende nevenaannemers (per discipline) te verrichten werkzaamheden. 5. Commissioning. Wij schatten de omvang van het kassencomplex in op 5.300 m2 BVO. U kunt aan deze inschatting geen rechten ontlenen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Wij overwegen om een (utiliteits)gebouw met de uitstraling passend bij of lijkend te realiseren aan het nieuw te realiseren kassencomplex. Dit (utiliteits)gebouw dient dan gekoppeld/verbonden of geïntegreerd te worden aan/in het kassencomplex. Indien wij hiervoor kiezen, dan kunnen wij tijdens de looptijd van de opdracht de volgende advieswerkzaamheden uitbreiden en aanvullend opdragen aan de opdrachtnemer. U bent verantwoordelijk voor: 1. Opstellen van een PvE en een integraal ontwerp tot en met de fase Definitief ontwerp. 2. Directievoering en toezicht op de realisatiewerkzaamheden. 3. Commissioning. De omvang Utiliteitsgebouw(geschat) is geschat op 1500m2 FNO dit is inclusief logistieke aan- en afvoer, 1 a 2 bouwlagen, 50m2 FNO vc-a trillingsarme vloer, 450m2 FNO pcm III en technische ruimten.