See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: REVOLT Energiedataplatform
Beschrijving: REVOLT Energiedataplatform
Interne identificatiecode: PPP07I-2571/3090/MIL/086 W2302 023
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MIL/086 W2302 023