2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer centrale keukens met voedingsbereiding dagverse maaltijden
Beschrijving: Dagvers koken met kok ter plaatse (productiekeuken) en dagvers koken op externe locatie met afwerking op school (afwerkingskeuken)
Interne identificatiecode: 2024SKOBOCATERING
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55524000 Catering voor scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024SKOBOCATERING - 1
Beschrijving: Beheer centrale keukens met voedingsbereiding dagverse maaltijden
Interne identificatiecode: 1