See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst schoonmaak gemeenschappelijke delen appartementsgebouwen en kantoorgebouwen
Beschrijving: Raamovereenkomst schoonmaak gemeenschappelijke delen appartementsgebouwen en kantoorgebouwen
Interne identificatiecode: PPP0P7-263/5028/2025111
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoonmaak gebouwen te Denderleeuw en Haaltert
Beschrijving: De opdracht omvat maximaal 2652 aantal schoonmaakbeurten van de gemeenschappelijke delen van 19 appartementsgebouwen
Interne identificatiecode: 2025111_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Schoonmaak gebouwen te Aalst
Beschrijving: De opdracht omvat 1950 aantal schoonmaakbeurten van de gemeenschappelijke delen van 14 appartementsgebouwen
Interne identificatiecode: 2025111 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Schoonmaak gebouwen te Ninove en Geraardsbergen)
Beschrijving: Perceel 3 (Schoonmaak gebouwen te Ninove en Geraardsbergen)
Interne identificatiecode: 2025111_3