2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Asfaltonderhoud Woerden & Oudewater
Beschrijving: De deelopdrachten te verstrekken op basis van de Raamovereenkomst betreffen een samenstel van delen van onderstaande werkzaamheden: - het verwijderen en aanbrengen van asfaltbetonverhardingen; - herstellen lasgaten; - herstellen van naden en scheuren; - bijbehorende verkeersmaatregelen; - bijkomende werkzaamheden. De waarde van de gehele Raamovereenkomst is geschat op €10.000.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Asfaltonderhoud Woerden & Oudewater
Beschrijving: Betreft het uitzetten van deelopdrachten onder de af te sluiten Raamovereenkomst voor asfaltonderhoud voor de gemeenten Woerden en Oudewater. 10.000.000 geschat voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd gaat in op de datum 1 juni 2024 en zal eindigen op 31 mei 2026 . Na het verstrijken van deze looptijd kan de Raamovereenkomst door Opdrachtgever optioneel met twee keer één jaar worden verlengd. De Raamovereenkomst eindigt van rechtswege 1 juni 2028.