See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Quadraam - Touchscreens en toebehoren Het Westeraam
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Touchscreens en toebehoren ten behoeve van Het Westeraam onderdeel van Stichting Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Touchscreens.
Eerdere aankondiging: 390420-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000