2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging gemeentelijke opvanglocaties Almere
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van beveiligingsdiensten op zes locaties in Almere met als doel ontvangst voor bezoekers, handhaving en naleving van huisregels op locatie, een algeheel veilig en gastvrij gevoel voor de bewoners en ondersteunend zijn aan de beheerders met voorkomende werkzaamheden zoals het signaleren en rapporteren van bouwkundige en technische gebreken. Het betreft de volgende locaties: A. Pasar Malamstraat B. Schipperplein C. Alnovum D. Pierre de Coubertinlaan E. Louis Armstrong F. Wisselweg
Interne identificatiecode: IA2025.03.04
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiliging gemeentelijk opvanglocaties Almere
Beschrijving: Er is sprake van één perceel. De beveiligingsdiensten van de gemeentelijke opvanglocaties zijn ondergebracht in één contract. Binnen de nieuwe opdracht wordt geen onderscheid gemaakt in percelen. Het betreft in ieder geval de volgende locaties: A. Pasar Malamstraat , Passar Malamstraat 805, 1336 NG Almere B. Schipperplein, Schipperplein 1,1315 SB Almere C. Alnovum, P.J. Oudweg 1, 1314 CH Almere D. Pierre de Coubertinlaan, Piere de Coubertinlaan 1, 1362 LA Almere E. Louis Armstrong, Louis Armstrongweg 100, 1311 RL Almere F. Wisselweg, Wisselweg 150, 1314 CC Almere
Interne identificatiecode: 1