Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage (NL332)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Rijswijk
Geraamde duur