See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor het leveren van elektrisch materiaal
Beschrijving: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor het op regelmatige basis leveren van elektrisch materiaal waarvan de inhoud nader is toegelicht in deel 4 – Technische voorschriften en bijzondere uitvoeringsvoorwaarden – van onderhavig bestek.
Interne identificatiecode: AP/OP/2025-028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AP/OP/2025-028 - 1
Interne identificatiecode: 1